Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

pratikgiris.net web sitesinde aktif olan gerçek, tüzel kişiler altta bulunan kullanım koşullarını ve yükümlülüklerini kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını tümüyle veya eksiksiz olarak kabul etmiyor iseniz lütfen sitemizde aktif olmayınız.

pratikgiris.net sitemizde yerli ve yabancı haber makalelerinden esinlenerek, alt yapısı güçlü bilimsel yazılar sadece öneri niteliğinde yayınlanmaktadır.

pratikgiris.net web sitesinde bulunan makaleler, yorumlar, fotoğraflar, grafikler, videolar, gifler veya diğer materyaller, asla bire bir bilgi taşımamaktadır.

Web sitemizden faydalanmış olduğunuz tüm güncel haber bilgileri sadece öneri amacı güder. pratikgiris.net, içeriğinde bulunan, fotoğraflar, yorumlar, videolar veya grafikler sebebiyle oluşabilecek risk faktörlerinden doğacak olası kanuni şikayet ve sorunlardan asla sorumlu tutulamaz.

Site kullanıcılarımız tüm site içeriğini ne şekilde kullanacakları konusunda özgürlerdir ve tüm kanuni yükümlülükleri kendilerine aittir. pratikgiris.net bünyesinde bulunan materyallerin kullanım ve yorumlanması ilgili kullanıcılara aittir. Kullanıcılar kullanım koşullarını okumak suretiyle web sitemizin bilgilendirme ve öneri amaçlı yayın yapmış olduğunu, web sitemizde bulunan makale içeriklerinin direk yönlendirme sorumluluğunda olmadığını kabul ve taahhüt eder.

Sitemizde bulunan ve kullanıcılar tarafından icra edilen yorum, fikir ve önerilerin tamamen sorumlulukları kendilerine aittir, ilgili bu önerilere uyup uymama hakkı tamamen sizin insiyatifinizde olup, bunun güvenilirlik boyutunu kendiniz ele almalı, her fikir ve yönlendirmeye açık olmamalısınız.

Web sitemizde çok miktarda kullanıcı yorumları bulunmaktadır, bu yorumlar içinde yönlendirme ve reklam bazlı linkler ve bağlantılardan sadece yorumu yapan 3. taraf kişisi sorumludur, ilgili bağlantılara tıklama hakkınız olduğu gibi, akabinde karşılaşılan olumsuz sonuçlardan ise tarafınız sorumludur.

pratikgiris.net sitemizde bulunan içerikler ile ilgili oluşabilecek hukuki patent, hak kayıpları, sahiplik hakları nezdinde, yetkili merciler veya hak sahipleri tarafından tarafımıza bildirilmesi halinde, ilgili içerikler analiz ve onay sonrasında derhal kaldırılacaktır.

Sitemiz üzerinde yazarlık yapan, doktor, uzman, özel sektör erbabı serbest meslek sahipleri ve tüm yazar grubuna ait üyelerin şahsi sosyal profilleri ve ilgili makalelerinde bulunan linklerinini devamlılığı için, belirli periyotlar dahilinde makale yayınlamaları gerekmektedir. Aksi halde sitelerine, cv veya profillerine sitemiz üzerinden makaleleri aracılığı ile yönlendirmiş oldukları linkler tarafımızca silinecektir.

pratikgiris.net üzerinden ticari olarak, içerik reklamı, tanıtım yazıları, haber ve tüm kategorilerde yayınlanan makaleler, ilgili ürün sahipleri şirket veya patent sahiplerini bağlar, sitemiz asla tanıtımı yapılan ürünleri önermez, haber açısından fikir beyan etmez edemez. Sitemizin ilgili ürünler ile bağlantısı yoktur, içerik engelleme bazlı yaptırımlar için ilgili devlet kurumlarının sorun teşkil eden makalemizin linkini tarafımıza iletmesi, içeriğin analizi sonrası kaldırmamız için yeterlidir ve derhal kaldırılacaktır.

Web sitemiz içeriğinden faydalanan kullanıcılarımızın, yukarıda maddeler halinde sıralanan kullanım koşullarımızı okudukları, anladıkları ve uyacakları kabul edilir.